Gree z montażem
Rotenso z montażem
Mitsubishi z montażem

Autoryzowany instalator – Gwarancja od 5 do 7 lat!

Zamów online klimatyzację z montażem

Klimatyzacja z montażem Vat 8%

Klimatyzacja z montażem Gree

BestSeller

Gree Pular

Klimatyzator ścienny Pular to zdecydowanie najczęściej wybierane przez klientów urządzenie. Dzieje się tak z kilku powodów. Ten klasyczny w swym wyglądzie model, dostępny w wyjątkowo niskiej cenie, oferuje jednocześnie wysoką energooszczędność, szeroką funkcjonalność i pełen komfort. Dzięki szerokim możliwościom sterowania, jego obsługa jest prosta i wygodna. Wyposażony został bowiem w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz moduł WiFi. Opcjonalnie model ten można wyposażyć w sterownik naścienny, sterownik centralny, moduł pozwolenia na pracę oraz bramkę BMS. Ponadto urządzenie posiada 3 tryby snu, 7 biegów wentylatora oraz automatycznie żaluzje pionowe i poziome.
Od sezonu 2023 poza dotychczasowym, białym, matowym panelem, Pular dostępny jest również w wersji Shiny. Nowa odsłona tego bestsellerowego klimatyzatora to idealna propozycja dla tych, którzy lubią podkreślić swoje wnętrze delikatnym błyskiem.

Nowość od Gree

Pular Pro Black / White

Inspirowany klasyką. Otwarty na nowoczesność

Najnowsza kolekcja Pular PRO to kontynuacja kultowej już serii klimatyzatorów Pular. Przy zachowaniu prostej formy i estetyki w duchu minimal urządzenia zyskały nowy, mocny kolor i całe spektrum funkcji i udogodnień. Pular PRO to klimatyzator, który nie tylko efektywnie chłodzi, ale także wydajnie ogrzewa. Szeroki zakres temperatur pracy oraz fabryczne podgrzewanie karteru sprężarki i tacy kondensatu gwarantują niezawodne działanie nawet w skrajnych warunkach polskiego klimatu.

Rotenso z montażem

Klimatyzatory RAC

RAC (Residential Air Conditioners) – Grupa klimatyzatorów typu SPLIT przeznaczona dla odbiorców indywidualnych (klimatyzacja domów i mieszkań) i biznesowych (małe sklepy i biura) do montażu w mniejszych pomieszczeniach.

Jednostki wewnętrzne – split, sprężarka DC o zmiennej wydajności, z pompą ciepła

Rotenso z montażem

Klimatyzatory ścienne

Flagowe modele klimatyzatorów ściennych charakteryzują się łatwą instalacją, wysoką energooszczędnością i cichą pracą. Klimatyzatory to rewersyjne pompy ciepła typu-powietrze powietrze, które poza funkcją chłodzenia w sezonie przejściowym są powszechnie wykorzystywane do dogrzewania pomieszczeń. Modele wyposażone w pakiet zimowy mogą być samodzielnym źródłem ciepła, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych.

Adres:

KlimaTuchów Robert Mruk Ogrodowa 5, 33-170 Tuchów

Telefon:

Email: