O nas

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu instalacji klimatyzacji i pomp ciepła. Pomożemy Państwu znaleźć i wybrać produkty i usługi, które poprawią komfort życia i utrzymają w pomieszczeniu optymalną temperaturę. Zajmujemy się naprawą i serwisem klimatyzacji oraz pomp ciepła.

Jesteśmy dostawcą systemów klimatyzacji i ogrzewania od projektu po wykonawstwo. Dysponujemy wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy inwestycje w oparciu o projekty i rozwiązania projektowe sporządzone przez nas, jak i gotowe projekty mając równocześnie na uwadze indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów.

W swojej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór doskonałych klimatyzatorów takich producentów jak: Gree, LG, Samsung, Rotenso, Hokkaido, Daikin, Toshiba, Fujitsu, Mitsubishi i inne.

Ze względu na sprawdzone rozwiązania oraz stosowanie niezawodnych urządzeń jesteśmy w stanie udzielić kilkuletniej gwarancji.

Świadczymy pełny zakres usług związanych z montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, takich jak:

5

Klimatyzatory stacjonarne dla klienta indywidualnego jak i przemysłu.

5

Powietrzne pompy ciepła

5

Pompy ciepła powietrze - woda

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń związanych z szeroko rozumianym komfortem cieplnym oraz zapewnianie profesjonalnej obsługi serwisowej. Zamierzamy ją realizować przez długie lata

Adres:

KlimaTuchów Robert Mruk
Ogrodowa 5, 33-170 Tuchów

Telefon:

Email: