Klimatyzacja

Klimatyzatory ścienne
Klimatyzatory ścienne realizują funkcje chłodzenia, grzania, filtrowania i osuszania. Jednostki te znajdują zastosowanie głównie w małych pomieszczeniach biurowych, sypialniach, salonach. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, kompaktowy wygląd, estetykę oraz coraz szerszą paletę dostępnych wzorów jak i kolorów, łatwość obsługi cieszą się największym powodzeniem i uznaniem naszych klientów. Dobre parametry, cicha praca wentylatorów, bardzo niskie zużycie energii, filtr z węglem aktywnym pochłaniającym nieprzyjemne zapachy, wkładki jonizujące powietrze oraz filtry dla alergików to tylko niektóre atuty tych urządzeń.
Klimatyzatory kasetonowe
Klimatyzatory kasetonowe realizują funkcje chłodzenia, grzania i wentylowania oraz filtrowania i osuszania. Najczęściej znajdują zastosowania w pomieszczeniach poddasza, obiektach użyteczności publicznej jak restauracje, domy weselne, sale konferencyjne i instalowane są w przestrzeni sufitu podwieszanego. W przypadku jednostek kasetonowych istnieje również możliwość rozprowadzenia klimatyzowanego powietrza do maksymalnie dwóch sąsiadujących pomieszczeń z pomocą izolowanego kanału spiro. Struga powietrza w tego typu urządzeniach rozchodzi się w czterech kierunkach i w zależności o rodzaju jednostki można każdą niezależnie sterować.
Klimatyzatory przypodłogowo – podsufitowe
Klimatyzatory Przypodłogowo-podsufitowe podobnie jak poprzednie realizują te same zadania. Jednostki tego typu mogą być montowane zarówno pod stropem jak również przy podłogowo. Urządzenia tego typu ze względu na duże wydajności oraz duży zasięg strugi wyrzucanego powietrza stosuje się w dużych pomieszczeniach użyteczności publicznej jak: sale bankietowe, domy weselne, pawilony handlowe.
Klimatyzatory kanałowe
Klimatyzatory kanałowe realizują funkcje chłodzenia, grzania oraz wentylacji. Stosuje się je najczęściej w pomieszczeniach poddasza gdzie w łatwy sposób można rozprowadzić powietrze kanałami. Jednostki te można również montować w salonach, pokojach hotelowych w zabudowie z płyty karto gips. W tego typu rozwiązaniach konieczne jest wykończenie nawiewu kratkami wentylacyjnymi lub anemostatami.
Klimatyzatory split
Układy składające się z jednej jednostki wewnętrznej i jednej zewnętrznej montowanej na ścianie budynku, balkonie lub na dachu. Wykorzystujemy jednostki ścienne, kasetonowe lub kanałowe.
klimatyzatory multi – split lub VRV
W zależności od ilości klimatyzowanych pomieszczeń stosuje się od kilku do kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych obsługiwanych przez jedną jednostkę zewnętrzną, centralną. Tego typu rozwiązania najlepiej realizować na etapie pudowy obiektu.

Adres:

KlimaTuchów Robert Mruk
Ogrodowa 5, 33-170 Tuchów

Telefon:

Email: